Brak galerii w albumie

O żłobku

Publiczny Żłobek w Sulbinach usytuowany jest na obrzeżach miasta, niedaleko szpitala, przy ulicy Lubelskiej 52. Placówka znajduje się we wspólnym budynku razem z Publicznym Przedszkolem w Sulbinach. Żłobek posiada oddzielne wejście oraz własny plac zabaw dostosowany do potrzeb małych dzieci. To jeden z najnowocześniejszych obiektów w gminie, nowo wybudowany o wysokim standardzie, spełniającym wszystkie niezbędne normy bezpieczeństwa.

Zarówno elewacja, jak i wnętrze żłobka utrzymane są w słonecznych, ciepłych i przyjaznych dzieciom barwach. Sale żłobkowe to przestronne i jasne pomieszczenia, które zostały przygotowane z myślą o naszych maluszkach. Przestrzeń w nich została zaaranżowana w taki sposób, aby zapewnić maluszkom miejsce do zabawy i twórczej pracy, znajduje się tu również sala wyposażona w łóżeczka w której dzieci leżakują. W wyposażeniu sal znajduję się:

- nowe meble oraz sprzęty dostosowane do wieku i rozwoju dzieci

- pomoce dydaktyczne

- kolorowe, bezpieczne i atestowane zabawki.

Pracę w żłobku koordynuje Pani Dyrektor Renata Janisiewicz. Dba ona o miłą i przyjazną atmosferę w pracy oraz otacza troską wszystkie dzieci.

Do żłobka uczęszczają dzieci w wieku od 1 roku do 3 lat. Opiekunkami w żłobku jest pięć energicznych i pełnych pomysłów pań: Mariola Baran, Jolanta Paśnik, Katarzyna Tomaszewska, Olga Piętka i Marta Kierzkowska.

Sprawami administracyjnymi zajmuje się pani sekretarka Aneta Makulec.